6. ročník série workshopů „Kvalitativní metody ve výzkumu“ skupiny CZECHRURAL.cz. Téma: Etika interpretace kvalitativního výzkumu – středa 1. 12. 2021

Odborná skupina CZECHRURAL.cz si dovoluje pozvat zájemce z řad akademické sféry (včetně studentů) na 6. ročník workshopu s názvem „Kvalitativní metody ve výzkumu VI.“

Hlavní téma letošního ročníku bude „Etika interpretace kvalitativního výzkumu: Co je ještě etické, co je správné, co zkreslené, existují pravidla?“

Program je určen jak pro odborníky, kteří se věnují výzkumu současné společnosti a využívají kvalitativní metody, tak pro studenty či doktorandy, kteří své výzkumy připravují. Přednášet budou zástupci českých univerzit a výzkumných pracovišť.

Detailní program je ZDE

Datum konání: 1. prosince 2021 (středa)
Čas: od 10:00 hod. (předpokládaný konec v 18 hod.)
Místo konání: Akademické konferenční centrum, SOÚ AV ČR v Praze (Husova 4a, Praha 1 – www.akc-avcr.cz )

Účast bez poplatku, občerstvení zajištěno vč. malého oběda.
Pro přihlášení prosím vyplňte přiložený registrační formulář ZDE a zašlete na adresu czechrural@czu.cz.
Kontakty na organizátory: Ing. Jiří Sálus, salusj@pef.czu.cz, tel.: 604 870 124