ČEZ Experience – externí přednáška v předmětu 5RE330 Projektový management a nabídka stáže v ČEZ projektové kanceláři

Dne 1. 12. 2022 proběhla v předmětu 5RE330 externí přednáška expertů ze společnosti ČEZ na téma praktických souvislostí v projektovém řízení, včetně uvedení konkrétních příkladů z praxe. Odbornou přednášku vedli Ing. Aleš Zatloukal a Ing. Dalibor Dymák, kterým tímto děkujeme za velmi vstřícný přístup a zejména cenné poznatky. Několik momentů z externí přednášky je zachyceno ve fotogalerii níže.

Společnost ČEZ – projektová kancelář zároveň nabízí studentům možnost získání praxe v rámci stáže. Níže uvádíme hlavní výzvu kolegů z projektového oddělení ČEZ:

  • Společnost ČEZ roste! Oddělení projektové kanceláře hledá do svého (6 členného) týmu Projekťáků a Business konzultantů parťáky, co podpoří úsilí vyrábět Čistou Energii Zítřka. Tým má za sebou spoustu komplexních projektů, jako je reorganizace firem v Polsku, příprava na GDPR nařízení, zřízení kybernetického dohledového centra, návrh nového SAP systému nebo úpravu systému projektového řízení týmu nového jaderného zdroje, a mnoho dalších před sebou…😊 Pokud to zní jako něco, co by tě bavilo a dávalo ti smysl, pak neváhejte poslat své CV na ales.zatloukal@cez.cz nebo se přihlásit přímo přes odkaz ZDE.