Inovační týden – poděkování spolupracujícím institucím a odborníkům za součinnost v maratónu expertních přednášek

V sedmém týdnu letního semestru se uskutečnila série externích přednášek organizovaných Katedrou regionálních studií v rámci inovačního týdne VŠE pro studenty bakalářského i magisterského stupně studia (viz ZDE) a Katedra regionálních studií si tímto dovoluje poděkovat všem zástupcům spolupracujících institucí za skvělou spolupráci a zajímavé podněty ve výuce.

Jako příklad realizovaných odborných přednášek si dovolujeme uvést přednáškový blok expertů ČEZ ve středu 29. 3. 2023. Jednalo se o téma praktických souvislostí v projektovém řízení, včetně uvedení konkrétních příkladů z praxe. Odbornou přednášku vedli Ing. Aleš Zatloukal a Ing. Dalibor Dymák, kterým tímto děkujeme za velmi vstřícný přístup a zejména cenné poznatky. Několik momentů z externí přednášky je zachyceno ve fotogalerii níže.

Společnost ČEZ – projektová kancelář zároveň nabízí studentům možnost získání praxe v rámci stáže. Níže uvádíme hlavní výzvu kolegů z projektového oddělení ČEZ:

  • Společnost ČEZ roste! Oddělení projektové kanceláře hledá do svého (6 členného) týmu Projekťáků a Business konzultantů parťáky, co podpoří úsilí vyrábět Čistou Energii Zítřka. Tým má za sebou spoustu komplexních projektů, jako je reorganizace firem v Polsku, příprava na GDPR nařízení, zřízení kybernetického dohledového centra, návrh nového SAP systému nebo úpravu systému projektového řízení týmu nového jaderného zdroje, a mnoho dalších před sebou… Pokud to zní jako něco, co by tě bavilo a dávalo ti smysl, pak neváhejte poslat své CV na ales.zatloukal@cez.cz nebo se přihlásit přímo přes odkaz ZDE.

Přednášku moderovali a koordinovali prof. Martin Pělucha a Dr. Jana Kouřilová z Katedry regionálních studií.

Níže uvádíme výběr některých momentů přednášky.