Mimosemestrální „seznamovací“ kurz 5RE001 určený NEJEN pro studenty prvního ročníku bakalářského studia – REGISTRACE v InSIS ZAHÁJENA!

Katedra regionálních studií opět vypsala mimosemestrální předmět 5RE001 Úvod do studia regionalistiky, který je určen nejen studentům prvního ročníku bakalářského programu, ale je vhodný i pro magisterské studenty, protože je koncipován jako SEZNAMOVACÍ PŘEDMET S PROGRAMEM VEŘEJNÁ SPRÁVA A REGIONÁLNÍ ROZVOJ, ve kterém budou mít možnost se setkat s odborníky z praxe a zjistit možnosti budoucího uplatnění v rámci oboru.

V InSISu je možné se do něj již nyní zaregistrovat – je vypsán mimosemestrálně. Jeho zakončení nebude pro studenty nikterak náročné, tj. formou diskusního kolokvia.

Důležitá je náplň a celkový program předmětu, který je zaměřen na praktické souvislosti studia, možnosti uplatnění v praxi, a proto jsou plánována setkání a diskuse s odborníky z praxe (obce, poradenské společnosti, ministerstva).

Co nejdříve budou představeny detaily programu tohoto předmětu pro zimní semestr 2023/2024.

REGISTRACE PRO TENTO MIMOSEMESTRÁLNÍ KURZ JSOU V InSIS ZAHÁJENY!

Případné dotazy, prosíme, posílejte garantce předmětu Ing. Haně Černé Silovské, Ph.D. (hana.silovska@vse.cz) nebo na vedoucího katedry doc. Ing. Petra Totha, Ph.D. (petr.toth@vse.cz).

Těšíme se na viděnou!