MMR nabízí pracovní pozici koordinátor/koordinátorka evaluací, odbor publicity a evaluací fondů EU, oddělení evaluací

Ministerstvo pro místní rozvoj, odbor publicity a evaluací fondů EU, oddělení evaluací, vyhlašuje v souladu s ustanovením § 178 zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě výběrové řízení na místo MMR_80: Koordinátor/koordinátorka evaluací, a to na dobu určitou v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.

Co nabízí: Zajímavou analytickou činnost v rámci oddělení evaluací. Jedná se především o koordinaci, ale i samotnou realizaci analýz a evaluací, včetně projektového řízení, realizace veřejných zakázek, sběru a vyhodnocení kvantitativních i kvalitativních dat apod. Nedílnou součástí je pak koordinace partnerských jednotek na řídích orgánech. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 34.840 Kč do 51.530 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), osobní a motivační příplatek na základě Vašeho individuálního výkonu. Benefity naleznete na: https://www.mmr.cz/cs/kariera/benefity. Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu a znalost anglického nebo francouzského jazyka odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni). Předpokládaný nástup 1. ledna 2024 nebo dle dohody.

Bližší informace o nabízené pracovní pozici jsou ZDE.

Dále informace může poskytnout Jana Drlíková, M.A., vedoucí oddělení evaluací,  e-mail: Jana.Drlikova@mmr.cz, tel: +420 721 940 507.

Strukturovaný životopis, motivační dopis v češtině, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a kopii dokladu o znalosti anglického nebo francouzského jazyka zasílejte do 2. prosince 2023 na e-mail zamestnani@mmr.cz (do předmětu uveďte „Koordinátor/koordinátorka evaluací“) nebo na adresu:

Ministerstvo pro místní rozvoj
Personální odbor
Staroměstské nám. 6
110 15 Praha 1