MMR – odbor strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení vyhlásilo výběrové řízení na pozici Metodik/metodička ITI – Integrovaných územních investic

Ministerstvo pro místní rozvoj, odbor strategií a analýz regionální politiky a politiky bydlení, oddělení urbánní politiky a strategií, vyhlašuje v souladu s ustanovením § 178 zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě výběrové řízení na pozici MMR_316: Metodik/metodička ITI, a to na dobu určitou v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.

Co nabízí: Metodickou práci při realizaci nástrojů Integrovaných územních investic, spolupráci v oblasti strategického plánování rozvoje měst a implementaci dokumentů regionální politiky ČR. Odměňování ve 14. platové třídě (tarifní plat od 31.670 Kč do 46.840 Kč podle délky Vaší započitatelné praxe), osobní příplatek na základě individuálního výkonu. Benefity naleznete ZDE.

Co očekáváme: Dosažené vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením ekonomickým nebo přírodovědným, 1. stupeň znalosti Aj. bližší informace jsou uvedeny v oznámení o vyhlášení výběrového řízení. Předpokládaný nástup v říjnu/listopadu 2022.

Detailní popis k nabízené pracovní pozici ZDE

Bližší informace poskytne Dr. Ing. Marie Zezůlková, e-mail: Marie.Zezulkova@mmr.cz, tel: 224 864 181.

Strukturovaný životopis, motivační dopis v češtině, doklad o dosaženém vzdělání a doklad o znalosti anglického jazyka zasílejte do 18. září 2022 na e-mail: zamestnani@mmr.cz (do předmětu uveďte „Metodik/metodička ITI“) nebo na adresu:
Ministerstvo pro místní rozvoj
Personální odbor
Staroměstské nám. 6
110 15 Praha 1