MPO připravuje cyklus přednášek – AKADEMIE ESIF – vhodné pro studenty

Řídící orgán OP PIK připravil pro zájemce v průběhu října a listopadu 2019 cyklus šesti odborných přednášek a seminářů na témata spojená s ESIF. Absolvováním programu získáte Certifikát Akademie ESIF. Přednášky budou probíhat 1x týdně.

Účast na cyklu přednášek je vhodná pro osoby, které:

• uvažují o práci pro řídící orgán, zprostředkující subjekt, případně pro poradenskou společnost,
  • mají zájem stát se projektovým manažerem, finančním manažerem, metodikem případně kontrolorem
  • chtějí se dozvědět více o odborném pozadí aktuálních témat spojených s ESIF, řešených v médiích

Pro tyto osoby připravil řídící orgán Operačního programu Podnikání a Inovace pro konkurenceschopnost cyklus odborných přednášek a seminářů. Přednáškami Vás provedou odborníci Ministerstva průmyslu a obchodu a Agentury pro podnikání a inovace.

Přednášky budou probíhat od 2. 10. 2019 každou středu od 18 do 20 hod. v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Politických vězňů 20, Praha.

Program je určen pro absolventy VŠ, studenty posledního ročníku VŠ a osoby se zájmem o ESIF.

Termín pro přihlášky je do 23. 9. 2019.

Bližší informace o Akademii ESIF naleznete ZDE.