NKÚ vyhlásil výběrové řízení na pozici Kontrolor/ka pro oblast zdravotnictví a Kontrolor/ka pro oblast školství, sportu, vědy a kultury

Kontroly NKÚ mají reálný dopad na chod veřejné správy. Jak hospodaří instituce, které se věnují zdravotnictví, školství, sportu, vědě a kultuře? Zajímá vás tato oblast? Napište na NKÚ (kontakty – viz níže).

Náplň práce:

• Kontrola zaměřená především na oblast zdravotnictví, školství, sportu, vědy a kultury.
  • Budete získávat, analyzovat a monitorovat statistická, finanční a účetní data i informace o hospodaření státních organizací.
  • Případně můžete poskytovat odbornou právní pomoc kontrolorům při kontrolní činnosti.
  • Čeká vás také práce na stanoviskách k aktuálním otázkám dané oblasti kontrol.
  • Součástí je také práce na odborných textech.
  • Dostanete se i k připomínkování interních a externích dokumentů včetně právních předpisů.
  • A budete mít možnost spolupracovat s evropskými i světovými kontrolními institucemi.

Detaily k nabízené pracovní pozici jsou ZDE

Strukturovaný životopis je možné poslat na e-mail: kariera@nku.cz, případně poštou na adresu: Nejvyšší kontrolní úřad, odbor personální, Jankovcova 2, 170 04, Praha 7. Nabídky jsou přijímány nejpozději do 22. 9. 2022.