Pracovní příležitosti v Agentuře pro podnikání a inovace a dále odborné stáže v neziskové organizaci

Katedra regionálních studií byla oslovena ohledně zveřejnění informace studentům/absolventům o pracovních příležitostech v Agentuře pro podnikání a inovace, a dále také o odborných stážích v neziskové organizaci Pražské matky.

Agentura pro podnikání a inovace (příspěvková organizace Ministerstva průmyslu a obchodu) se zabývá administrací dotačních projektů z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Aktuální pracovní příležitosti jsou vhodné pro končící studenty či absolventy oborů regionalistika a veřejná správa.

Aktuální nabídka volných pozic je vyvěšená ZDE

Občanské sdružení Pražské matky usiluje o zlepšení stavu životního prostředí, zajištění bezpečnosti dopravního provozu, podporu udržitelné mobility a zvýšení zájmu občanů i veřejné správy v této problematice.

V současné době nabízí následující pozice:

• stážista na firemní fundraising – ZDE
  • stážista na marketing – ZDE