Regions in Recovery Global E-Festival, 21.3.–1.4.2022: Regional Studies Association – účast zdarma pro neprezentující účastníky

21. března
2022

Regional Studies Association pořádá již druhý ročník mezinárodní konference  „Regions in Recovery Second Edition 2022 Global E-Festival“ a to ve dnech od 21. 3. 2022 do 1. 4. 2022. Akce se koná již podruhé virtuálně a neprezentující účastnící se mohou účastnit zdarma. Je však nutná registrace na akci, kterou pořádá řada partnerů působících v regionálních studiích, vědě, plánování a politice.

Virtuální festival je zaměřen an představení výzkumu myšlení o regionech a městech v době současné krize způsobené pandemií Covid-19.

Účast na této akci doporučujeme nejen studentům Národohospodářské fakulty VŠE Praha, ale také akademickým pracovníkům, odborným poradcům a pracovníkům ve veřejné správě, kteří se zabývají problematikou regionálního rozvoje, regionální i municipální politiky.

Bližší informace a registrace jsou ZDE.