Studenti vedlejší specializace KREG se zúčastnili meziuniverzitní soutěže České evaluační společnosti

V rámci předmětu 5RE330 Projektový management se zformovala skupina pěti studentů, kteří se dne 6. 12. 2018 zúčastnili prestižní meziuniverzitní soutěže České evaluační společnosti (dále jen ČES). Soutěž spočívá ve vypracování evaluačního plánu na jednotné zadání (program nebo projekt, se kterým se studenti mohou v reálném životě setkat). Zadání bylo tak jako každý rok soutěžícím týmům zaslané formou e-mailu v den soutěže, na jeho vypracování měli určený časový limit, po jehož uplynutí poslali své řešení zpět kontaktní osobě z ČES. Vypracované návrhy budou hodnoceny dle hodnotících kritériích uvedených na webových stránkách ČES – ZDE.

Soutěžní tým za VŠE Praha: Bc. Radka Doležalová, Bc. Eva Hájková, Bc. Lucie Kubínová, Bc. Nikola Pečková, Bc. Jaroslav Vrkoč

Vedlejší specializace: 5RR Rozvoj měst, obcí a regionů (více informací ZDE)

Koučem soutěžícího týmu za Vysokou školu ekonomickou v Praze, Národohospodářskou fakultu, byl doc. Ing. Martin Pělucha, Ph.D.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny v lednu 2019.