Studentka Bc. Alice Hůlová se účastní stáže v rámci Stálé mise ČR při OECD v Paříži

Rádi byste vycestovali do zahraničí a nabrali zkušenosti z mezinárodních organizací? V rámci vedlejší specializace Praktikum ve veřejné správě na fakultě Národohospodářské se Vám to může splnit! Vyjedete pracovat na Stálou misi Ministerstva zahraničí při OECD. Kromě každodenní agendy na nejrůznějších zajímavých konferencích, kde se setkáte třeba i s ministry členských států na vás zde čekají i jedinečné mimopracovní akce, jako je například setkání Čechů pracujících v OECD u velvyslance mise v jeho residenci, nebo setkání českých studentů na ambasádě ČR, která je umístěná hned vedle Eiffelovi věže. V Paříži vás kromě skvělého francouzského vína a muzeí do 26 let zdarma čeká skvělá zkušenost, která bude cennou pro váš kariérní i osobní život.