Tematická přednáška expertů z E&Y pro studenty v předmětu 5RE001 – zkušenosti z konzultační sféry pro veřejný sektor a možnosti uplatnění v E&Y

V pátek 11. 12. 2020 proběhla další tematická přednáška v rámci mimosemestrálního předmětu 5RE001 Úvod do studia regionalistiky ve spolupráci se společností Ernst & Young. Cílem přednáškového bloku byla prezentace konkrétních zkušeností týkajících se konzultačních aktivit pro veřejný sektor/veřejnou správu a dále možnosti uplatnění absolventů našeho  studijního programu Veřejná správa a regionální rozvoj v této velké nadnárodní společnosti.

Přednášku moderoval a koordinoval doc. Martin Pělucha z KREG. Přednášejícími byli:

• Anna Krejčová – Senior consultant v EY – info ZDE
  • David Pistulka – Senior consultant v EY – info ZDE
  • Renata Fuksová – Recruitment manager – info ZDE

Katedra regionálních studií děkuje kolegům z EY za skvělou tematickou přednášku i prezentaci možností spolupráce studentů VŠE s EY a možností jejich budoucího uplatnění.

Níže uvádíme výběr některých momentů přednášky.