Upozornění – změna zařazení povinných předmětů ve výuce LS nebo ZS – magisterský program N-RVS Regionalistika a veřejná správa

Katedra regionální studií upozorňuje studenty magisterského studijního programu N-RVS Regionalistika a veřejná správa, že od akademického roku 2022/2023 budou některé předměty nově vyučovány pouze v zimním nebo letním semestru.

Nové řazení předmětů je uvedeno v tomto dokumentu ZDE.

Změny se týkají oborově povinného předmětu 5RE412 Regionální teorie a územní rozvoj, který bude přednášen a zařazen v rozvrhu pouze v letních semestrech. Pokud tedy studenti budou potřebovat ukončit studium v lednu 2023, tak je nezbytné, aby si tento předmět zapsali již nyní v letním semestru 2021/2022!!!

Druhý oborově povinný předmět 5RE403 Finance veřejné správy a veřejného sektoru bude přednášen a zařazen v rozvrhu pouze v zimních semestrech. V aktuálním akademickém roce 2021/2022 je tak tento předmět již naposledy zařazen ve výuce v letním semestru.

Jinak je potřeba stále sledovat zařazení předmětů ve výuce na příslušné webové stránce, tj. ZDE.

Případné dotazy směřujte na garanta studijního programu doc. Ing. Petra Totha, Ph.D.